I'm sorry :))..

22. srpna 2011 v 19:20 | KindNomi
Ahoj všichni,

předem se vážně moc omlouvám, že jsem tu dlouho nebyla a vy jste tu nenašli další článek, je to tím, že užívám poslední chvíle volno a furt někde pařím nebo běhám a zařizuju pomalu věci do školy..:) Ale ráda bych vám zhrnula víkend - co jsem zažila a jak jsem se měla..:))

PÁTEK
V pátek u mě spala kamarádka K. Nejdřív jsme se chtěli kouknout na film, ale pak nás napadlo udělat si večerní koupání:D. Tak jsme popadli plavky a šli se smočit:). Voda byla příjemně teplá, ale venku to už bylo horší..:). Osušily jsme se a šli se dívat na MTV. Sleduju totiž Real World:Las Vegas. Potom jsme si povídaly a šly docela brzo spát:)).

SOBOTA
Na tuto sobotu, jsem se těšila už dlouho, měli jsme s kamarády naplánovou akci snad měsíc dopředu. Kamarádka na zahradě stavěli nový bazén, který jsme prostě museli pokřtít pořádně velkou akcí:)). Pili jsme, povídali, hodně se smáli, tancovali a hlavně jsme si udělali půlnoční koupání na Adama a Evu :D..všichni to přežili ve zdraví, i my, kteří jsme šli spát v pět hodin téhož dne(už to byla neděle:D), co jsme měli vstávat:)).Bylo mi hrozné teplo, proto jsme skoro ani očko nezamhouřila :)).

NEDĚLE
Jak jsem řekla, nemohla jsem spát..tákže jsme se vyhrabaly s M. v 10h z postele, samozřejmě nám nebylo dobře, tak jsme šli do bazénu..:)). Večer jsem uklízela pokoje a chystala věci na máminu oslavu:/..pak m volal kamarád, jestli nechci jít ven s partou kamarádů..tak jsme šli a povídali o sobotě, a všem co nás tak napadlo :))
Přišla jsem domů pozdě, svlíkla se a hned usnula:)...

A co vy, užíváte posledních dnů volna, stejně jako já?:)
Jak prožíváte horké dny, jako jsou těď?:)
Napiště mi:)

Tak teď víte, proč jsem tu dlouho nebyla, ale snad se moc nezlobíte;)..
Xoxo KindNaomi*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama