Working hard today..

18. srpna 2011 v 15:38 | KindNaomi
Bonjour!:))

všechny Vás zase zdravím tentokrát po francouzsky, protože škola už se blíží a už musím oprašovat dřinu-francouzštinu:)). No dnešek jsem si moc užila, dopoledne jsem byla na kosmetice+masáži obličeje:), hezky jsem si to tam užila- odcházela jsem uvolněná a hezky nalíčená:). Myslím, že jednou do měsíce si něco takového zasloužíme všechny;).

Hned po relaxaci jsem si zajela do Brna do Olympie za kamarádkou, kterou jsem neviděla celý prázdniny, takže bylo jasný, že jsme musela splknout-a né na chvíli:)). Sedli jme si do juicebaru, kde jsme si objednali osvěžující drink:).

Teď jsem konečně dorazila domů a jelikož je pořádně teplo, vyplácnu se u bazénu a budu ještě dochytávat poslední možný bronz;)). Musím si udělat zásoby na zimu :D.

Takže se s Váma opět loučím:*..
Au revoir KindNaomi:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Poui Poui | Web | 18. srpna 2011 v 16:12 | Reagovat

Salut mon amie ;] Merci pour tes commentaires! T´es gentille. Je pense que tu avias un beau jour aujourd´hui. Je peux  dire - moi aussi. ;] Ooouch, je dois aussi repeter le francais. Chez moi ca c´est pas probleme, j´adore cette langue, mais toi ausse je pense. Alors merci pour une bonne occasion! ;]*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama