Září 2011

The best film ever..;)

17. září 2011 v 10:33 | KindNaomi
Ciao everyone!! :)
Dneska bych Vám chtěla představit mé oblíbené filmy...je to "American Pie". Tyto filmy mě neuvěřitelně baví, a to všechny díly. Nejoblíbenější je asi "American Pie 3: The Wedding":). Seann William Scott mě v roli Steva Stiflera v prvních třech dílem uchvátil:)). Jeho humor a hlášky.
Po výměně sestavy herců, pro mě Stifler poklesl...Steve Talley už není tak dobrý Stifler, jako byl ten předešlý. Co se týče od prvního dílu spojeného páru - Jim a Michel. Ti dva jsou absolutně dokonalí! :) Oba jsou svým způsobem jiní. Pro ně věnovaný díl "Svatba" oba zaváleli. :)) Dále je tu Finch..no k tomu nemám absolutně co dodat, od jeho prvního zážitku se Stiflerovou mámou je jí totálně posedlý :). Dále jeho sraní doma a ne ve škole, a jak to má načasované, to mě taky dostává :D.

A co vy, jaký je Váš nejoblíbenější díl? :)
Jaký herec? :)
Piště...:P

PP KindNaomi*

Partička:)

16. září 2011 v 13:09 | KindNaomi
Ahoj, ozývám se zase po delší době a za to se Vám omlouvám ;)). Nemohla jsem dlouho přijít na námět k dalšímu článku, ale jak jsem se dívala v pondělí věčer na pořad "Partička", tak mě napadlo, že Vám sdělím mé dojmy :)).
No, začnu složením party :)..nejvíce sympatický je mi Ondra, jeho vtipům se stále směju:)..Duo Geňa+Michal nezklame snad vůbec nikdy :)..Michalova úkázka na polohanou reklamu mě opravdu pobavila :D..Igorovi nějak nemohu přijít na kloub, ale má taky dobré vtipy:)). Nejoblíbenější hra má názav "Seznamka", kde mě neuvěřitelně baví Michal a jeho kreslení, animovaní, nemluvící nápadníci :D mám na mysli Krtečka, Tří hlavého draka apod. :)).

A co vy, sledujete taky Partičku? :)
Jaká je Vaše nejoblíbenější hra, účinkující? :)
Pište do komentářu ...

Xoxo KindNaomi *

Sunday:), Monday:(...

4. září 2011 v 13:52 | KindNaomi
Zdravím zase po chvilce:)!

Tak c říkáte na Vaše první školní dny? Já školu nerada, takže má odpověď zní: Hrůza, děs a běs:D. Možná přeháním, ale mě se to tak opravdu zdá:). Za chvíli to všecko začne, učení, testování, zkoušení a tak dále:). Ale tím Vám tady nebudu kazit náladu;). O víkendech pořád někde běhám, včera jsme měli oslavu, takže zase všeho bylo moc:)..
Pomalu chystám věci do školy a dochází mi inspirace na články :)..
Chtěla bych jít tentoo týden nakupovat, protože potřebuju odreagování:)), kdybych jela, tak Vám sem dám, co jsem ukřistila ;)).

Budu moc ráda, kdybyste vymysleli návrhy na další články, abych psala častěji;).
Děkuji KN*