Říjen 2011

Sunday' shoppin' :))

25. října 2011 v 16:51 | KindNaomi
Ahojte!
Jak jsem říkala, vyrazila jsem v neděli na celý den do Brna na velké zimní nákupy:). Pořídila jsem si nové lyžařské zimní oblečení, protože to chtělo změnu;). Ochota prodavaček mě asi po 2 hodínách doháněla k šílenství. Tak jsem zaplatila a honem, honem pryč:O.
Ale po cestě zpět jsem se hezky uklidnila! Řeknla jsem si, že se jen na otočku zastavím v HM. Otočka nezůstala jen u dívaní.:)) Pořídila jsem si nádherný zimní kabátek!..Byla to láska na první pohled!
Když jsem jakože odcházela, tak mě upoutal jeden obchod, do kterého jsem dřív nechodila. Ale říkala jsem si: "Nechoď tam, stejně nemáš peníze a budeš naříkat, že si nemůžeš nic koupit..". Ale znám se, neodolala jsem. Byl to obchůdek jménem CALLIOPE. Vlezla jsem tam, a čapla jsem vínový roláček, který jsem za opravdu poslední zimní úspory koupila.
No, jsem závoslák, dokážu si to přiznat..
Co nejdříve Vám sem hodím fotečky;)).

Really awful week..

19. října 2011 v 17:54 | KindNaomi
Zdravím Vás všechny!!
Opět jsem nedodržela slib a skoro vůbec sem nechodím, otravdu mě to štve..:((. Co se týče mé diety, tak už držím druhý týden a držím se!:) Jsem potěšena tím, že to zvládám a odolávám všem sladkostem a dobrůtkám :P.
Uvidíme výsledky po prvním vážení, který porběhne 24.10. - tedy úspěšné dva týdny diety. Snad vytrvám a budu pokračovat:)). Snad po tom budu vypadat o něco lépe a bude mé tělo mít kladný ohlas :))..
Jinak se pořád učím, tento týden je opravdu náročný..nestíhám, nestačím:). Ale pravděpodobně v něděli chci jet pro nový lyžařský komplet do Brna:))..kdyžtak vyfotím, kdybych koupila:).

Dochází mi inspirace, inspirujte mě VY!! :))
XoXo KN:))

Diet..

8. října 2011 v 10:59 | KindNaomi
Ahojte po velmi, velmi dlouhé době ;)!!
Tak už je říjen a já mám možnost opět sem zavítat :)). Opavdu mi vadí, že sem nechodím, protože je tu spoustu super lidí. No ale chtěla jsem se Vám svěřit. Kouše mě svědomí při tom, když stoupnu na váhu. A tak jsem se rozhodla držet drastickou dietu. Mému kamarádovi T. pomohla přes dvouměsíční prázdniny zhodit 12kg :)..Kdybych zhubla 12kg, tak bych byla opravdu moc šťastná a měla bych alespoň trochu sebevědomí, které teď opravdu nemám:/.
Tato dieta spočívá v jednoduché věci, na snídani a svačinu dopoledne jím ovoce...na oběd, odpolední svačinu, večeři a někdy druhou večeři jím zeleninu. Sladkosti, alkohol a takvé věcí i s kávou nejsou dovoleny. Začnu od pondělka 10.10.2011. A skončím v prosinci desátého. Vážení a měření proběhne vždy po měsíci. :)
Ták, začínám s váhou 68kg, snad se mi podaří alespoň něco, budu Vás průběžně informovat, držte mi palce a pěstičky!!

A co vy, jak hubnete ??

***KN *_*