Listopad 2011

XMas!!

26. listopadu 2011 v 9:46 | KindNaomi
Hodně štéstí zdráví, zdravím Vás!!
Tak Vánoce se stále rychleji a rychleji blíží. U nás ve městě bylo rozsvícení vánočního stromečku a to byla zase akce. Všude lidí jako mravenců, fronty na všechny druhy věcí, ale hlavně, obrovská převeliká zima a mráz všude kolem. Je to nepříjemné, když stojíte dvě hodiny na náměstí a čekáte na pětisekundový okamžik, kdy se rozsvítí strom a pak všichni odejdou domů...
Ale toto k zimě a Vánocům prostě patří. Krásně namrzlé stromky dobíla. Je to krásné roční období. Co se dárků týče, tak už mám něco pokoupeno. Co vy?:) Já totiž nemám ráda časovou tíseň, když všichni lidé, kteří nestihli dárky koupit, tak běhají poslední den před Vánoci všude kde se dá a nakupují dary. Nemám ráda davy lidí, tak proto si vše nakoupím v průběhu října a listopadu, ať mám vystaráno:).
Dále mě překvapil můj bratr, když se zeptal, jestli už peču na Vánoce cukroví. Odvětila jsem že ne, a že se na to v blízké době opravdu nechystám. V reakci řekl, že kamarádova maminka s babičkou pečou 15druhů a tím mě dorazil, kde na to ti lidé berou čas? A jak je to může tolik bavit? Divné. Možná se do konce roku zmůžu na perníčky - uvidíme :).

A co vy a Vánoce? Napište nějaké tipy na dárky pro vaše blízké.
Šťastné nákupy a vymýšlení dárků..
KN:))