Prosinec 2011

Tak zase za rok..:)

25. prosince 2011 v 10:22 | KindNaomi
Hezké poVánoce :)!!
Tak a ten okamžik, na který jsme čekali celý rok je pryč. Tolik nervů a stresu, kvůli shánění dárků, obavy, zdali se bude koupená maličkost líbit atd..Nakonec si ale myslím, že to dopadlo v rámci možností skvěle. Tak jako každý rok jsem spokojená.
A nebylo to ono, kdybych se i já nezmínila o dárcích, které jsem dostala :)! Njevíce mě asi potěšilo tričko, s potiskem hlavy Jima Morrisona, frontmana kapely THE DOORS, kterou mám fakt hodně ráda:).
Dále jsem dostala knihu "Půlnoční sny" od spisovatelky Lenky Lancové, tak uvidíme co to bude za zázrak. Pak předplatné časopisu FASHION na celý rok. A co bych to byla za holku, kdybych si nepořídila pořádné množství oblečení že? :D. Dále jsem si nakoupila hromadu kosmetiky a voňavek, abych hezky a příjemně voněla:P.

A co vy? Copak jste dostali, ráda si to přečtu:P!
Teď už mi jen zbývá těšit se na Silvestra, který s partou a mou přítelkyní oslavíme společně!!
Nemohu se dočkát! :)

Hezké svátky KN;)

Presents!

18. prosince 2011 v 15:48 | KindNaomi
Čau,čau,čau..It'S Xmas time!!
Ták, dneska, až všichni odjedou z domu mám v plánu zabalit ty honosné dary pro blízké. Né že by mi na dárkách nějak obzvlášť záleželo, ale ruku na srdce. Teď už jsou ty Vánoce pouze a jenom o dárcích, dřív to bylo tak, že si každý sedl a povídali si o stríáveném společném roce. Teď se všichni těší jen na dárky a kolik kdo utratit a za kolik, někdy však ani neodhadneme, jak se ta věc, která nám přijde naprosto skvěle hodící se jako dar, připadat tomu pro koho je určená...://!
Naše rodina je ještě schopná se na Štědrý večer rozhádat. Máma mi nadává, proč se rýpu v bramborovém salátu a vybírám různé ingredience. Z toho vyplyne debata, že dnešní děti si neumí ničeho vážit a začne krizová situace večera, který by měl být klidný. No posudtě sami, jak to chodí u vás :).

XoXo KN 3:)